LipjaniPress

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

Lipjani

PDK-dega në Lipjan
Lipjan, 21 prill 2017
Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme
Pas marrjes së njoftimit nga MAPL, Partia Demokratike e Kosovës, dega në Lipjan, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Social-Demokrate e Kosovës, anëtarë të KK-së në Lipjan në përputhje me LVL 03/L-040 neni 44 ,paragrafët 44.1, 44.2, 44.3 është ftuar mbledhje të jashtëzakonshme me të vetmen pikë të rendit të ditës “Votëbesimi i kryesueses së KK -së të Lipjanit. Javën që vjen konform rregullatives dhe afatëve ligjore presim ta mbajmë mbledhjen e KK-së dhe të vazhdojmë me punimet e KK nga ana e Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//
Sektori për Informim dhe Arkiv!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress

Ky është serbi që EULEX’i i ngriti aktakuzë për vrasjen e 116 shqiptarëve në Vushtrri

lipjanipress

Partnerizimi i Lipjanit me Kaiserslauternin e Gjermanis n’rrugë të mbarë.

lipjanipress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan z. Shukri Buja i shoqëruar nga anëtarët e kryesisë së PDK-së ,sot bënë homazhe dhe vendosën kurora lulesh në nderim të të rënëve për liri

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Këta janë emrat e bashkëpunëtorëve të Shukri Bujës që akuzohen për keqpërdorime me prona

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress
Skip to toolbar