LipjaniPress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

Lajme

Sokol Havolli, shef i kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa, ka ironizuar me Shpend Ahmetin dhe qëndrimin e tij në një jaht milionësh në Budva.
Havolli si shkas e ka marrë një deklaratë të Albin Kurtit, liderit në hije të Lëvizjes Vetëvendosje.

“Albin Kurti nifar vakti thojke: “Ata kane xhipa, ne duam trotuare”. Albin, ju paskeni edhe jahta?”, ka shkruar Havolli.

Shpend Ahmeti mbrëmë ishte në Shkodër ku nga shkallët e “Loro Boriçit” përcolli ndeshjen e Kosovës kundër Islandës në kuadër të eliminatoreve për “Rusia 2018”.

Pas Shkodrës, i pari i Prishtinës ka gjetur “strehë” në Budvë. Të paktën kështu duket nga fotografitë e publikuara sonte.

Përveç që ka qenë në qytetin e bukur të bregdetit malazez, Shpend Ahmeti është çlodhur në një jaht multimilionësh.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njeriu Australian mbijeton duke u bllokuar për orë të tëra në një pellg me baltë e ujë (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Aksidentohet autobusi, 28 të vdekur (FOTO)

lipjanipress

Skuadrat e Superligës në ndjekje të talentit Ardi Arifi

Granit

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Ish Kryeministri i Kosoves ndërron jetë!

lipjanipress

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

AMBASADA BRITANIKE: QEVERIA ARGUMENTOI LIGJSHMËRINË E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress

Berisha i përgjigjet Blushit për Kosovën: Pse të lopës janë ata?! Të bëhemi gati për luftë!

lipjanipress
Skip to toolbar