LipjaniPress

Kështu reagoi Veseli kur Isa Mustafa e la sallën e Kuvendit (Foto)

Lajme

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka lëshuar seancën në të cilën pritet të votohet mocioni për rrëzimin e Qeverisë, raporton “Zeri.info”.
Mirëpo, ajo që bie në sy është reagimi i kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Siç edhe mund ta shihni përmes kësaj fotografie, Veseli shihet mjaft komod dhe i qetë edhe pas largimit të Mustafës.

Për më shumë, shikojeni fotografinë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

Zaev: Ivanov të mos humbë kohë, të na e japë mandatin

lipjanipress

Lipjani si gjithmon zemërgjerë për djaloshin 25 vjec Sejdi Smajli, mblidhen afro 40 mijë euro për pak orë

lipjanipress

Mustafa i thotë Palmerit se përkrahja e SHBA-ve për Kosovën është e pazëvendësueshme

lipjanipress

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Punëtori për hartimin e Rregullores së re për subvencionet

Press Lipjani

Hoxhaj viziton Malajzinë, bashkëpunimi ekonomik me interes reciprok

lipjanipress

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress

Fillon marshi “Një miliard në këmbë” kundër dhunës ndaj grave

lipjanipress
Skip to toolbar