LipjaniPress

Këto janë faktet pse kerkoj dorëheqjen e Shpend Ahmetit (video)

Lajme

Drejtori i Rocfeller Brothers Fund ka dhane disa fakte se pse kryetari i Prishtines Shpend Ahmeti duhet me dhane doreheqje.
Ai ne Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum ka thane se tue qene pjese e diskutimeve publike ne nji forme dhe si nji pjese e gjenerates e cila e shikon politiken si arti i se mundshmes, dhe se ajo qe ai ka thane ka te baje me nji standard.Abazi tue fole per qendrimin e Ahmetit ne nji jaht privat ne Mal te Zi, ka jep edhe disa fakte se perse ai duhet me dhane doreheqje dhe me dhane llogaridhanie para qytetareve.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Kelmendi me ndërtuesit diskuton për vonesat në leje ndërtimore dhe legalizim të ndërtimeve

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

Hoxha: Rruga drejt integrimit e vetmja alternativë

lipjanipress

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress

Reagim ndaj shkrimit, shpifjes dhe genjeshtres ne portalin: lajm.co

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar

Press Lipjani

Nishani: Gjendja e drogës dhe e krimit në Shqipëri, më e rëndë se në Meksikë

lipjanipress

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress

Molliqaj: Jap dorëheqje nëse del ndonjë lidhje mes VV-së dhe Devollëve

lipjanipress
Skip to toolbar