LipjaniPress

Këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme

Lajme

Java e parë e pranverës do të fillojë me mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara.
Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-8 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 19-23 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të jetë normale me tendencë të ngritjes për 1-4 milibar.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja, e lehtë deri mesatare.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

Goditet organizata terroriste “Syri i Popullit”, arrestohen 5 persona

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka parë nga afër mbarëvajtjen e punimeve në Gadime

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Pështyhet e quhet tradhtar gazetari maqedonas që raportoi për zyrtarizimin e gjuhës shqipe

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress

Papa Françesku i reagon Trumpit: Nuk je i krishter nëse i përzë refugjatët

lipjanipress

Rrëfimi i Murat Jasharit për ‘Syrin e Popullit’, paralajmëronte hakmarrje ndaj liderëve politikë dhe fetarë (Video)

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

Maqedoni – Nga 2.900 bursa vetëm 373 për studentët shqiptarë

lipjanipress

Merkel paralajmëron Trumpin për masat proteksioniste

lipjanipress
Skip to toolbar