LipjaniPress

Këtu përqafohen Prindërit horror në gjykatë

Lajme Nderkombëtare

Oliver S. (37) dhe Jessica S. (37) përqafuan njëri-tjetrin në sallën e gjyqit

Regensburg – Gjermani – Fëmija i tyre 5 vjec ka pësuar djegie të rënda – por në vend që të ndihmojnë që fëmija të mos qajë prej dhimbjeve , Oliver S. (37) dhe Jessica S. (37) po kërkonin partnerë për seksin e sadomasës.
Procesi i veprës penale për shkak të vrasjes në tentativë
Asnjë fjalë pendimi nga Prindërit e Egër, në vend të kësaj ata mbanin duart në ulsen paditese në proces.Transmeton/LipjaniPress.com
.
Ajo lajmëroi zyrën e të rinjve, të cilët i morën pesë fëmijët nga apartamenti i lënë pas dore (dhoma e plotë me plehra të qenve, shtretër pa dyshek) në Waldmünchen.

Sipas Prokurorit të lartë publik
Ulrike Klein, Jessica S. kishte djegur pronën e vjedhur pesë ditë më parë në kopsht, me benzinë e saj djegia gjithashtu goditi djalin e saj.
Komisioneri Susanne V. (53) dëgjoi motrat: “Ato thanë se ai kishte pesë bërtita nga dhimbjet për një orë ose gjashtë herë në ditë, dhe gjakderdhje.” Djali nuk do të jetë në gjendje për të lëvizur normalisht krahun e tij, pavarësisht disa operacioneve përsëri./LipjaniPress.com

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

QKUK që 1 vit pa aparaturë të gastroskopisë

lipjanipress

Departamenti i Gazetarisë mban konferencën ndërkombëtare “Prishtina Media Days”

lipjanipress

Përurohet Qendra e Paraburgimit në Prishtinë objekt me standarde të larta.

lipjanipress

Mungesa e informacioneve për Sirinë, i ka radikalizuar kosovarët

lipjanipress

Gjermania i dëbon 26 emigrantë afganë

lipjanipress

Quni nuk tregon se si do të votonte për demarkacionin

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Abrashi mysafir te veteranët

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Zëvendëskryeministri Kelmendi vizitoi institucionet lokale, bizneset dhe Universitetin “Kadri Zeka” në Gjilan

lipjanipress

Prishtinë, arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve

lipjanipress
Skip to toolbar