LipjaniPress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

Rozë

Kim Kardashian duket se është bërë sërish bionde. Kështu ajo është shfaqur në Snapchat për t’i uruar datëlindjen asaj që dikur e kishte mike të mirë.
“Urime Datelindjen Paris Hilton”, ishte shkrimi i shkurtër i Kim.

Në foton e publikuar nëna e dy fëmijëve shfaqet seksi duke zbuluar gjoksin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar