LipjaniPress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

Lajme

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e parë e dokumentarit “Kur ra Shqipëria”.

Dokumentari trajton Trazirat e vitit 97 në Shqipërinë dhe lidhjen e tyre me Kosovën.
Në këtë dokumentar flitet për një personazh shumë interesant të këtyre ngjarjeve.

Për kë bëhet fjalë?

Shikojeni videon e dokumentarit KËTU.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Miratohet rezoluta: Krijimi i Ushtrisë në koordinim me SHBA dhe NATO’n

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Mungesa e informacioneve për Sirinë, i ka radikalizuar kosovarët

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

lipjanipress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

lipjanipress

Kosovari akuzohet nga Erdogan për shkak të lidhjeve të afërta me Gulenin

lipjanipress

Trump këshillohet që të pranojë Malin e Zi në NATO

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

Një muaj paraburgim për zyrtarin e Qeverisë

lipjanipress
Skip to toolbar