LipjaniPress
Uncategorized

 

 

 

 

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aksident i rendë në Rrugën e Kombit, në afërsi të Suharekës (Foto)

lipjanipress

Sonte në “Komiteti” – i ftuar Ramush Haradinaj

lipjanipress

Vjosa Osmanit i vjen mbështetja nga Lipjani

Granit

Sfarqa: Nuk ka prishje të njëanëshme të koalicionit

Press Lipjani

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

PRESIDENTI I KËRKON VESELIT TA ANULOJË ZGJEDHJEN E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Gara për Prishtinën – zgjedhjet në vjeshtë, partitë ende s’i kanë kandidatët

lipjanipress

Këto janë vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës më 28 janar

lipjanipress

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

Deputeti i VV’së: S’ka Qeveri të pakicës, shpejt takohen Kurti e Mustafa

Granit

LDK-Lipjan: Lipjani qytet ekologjik

lipjanipress

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër.

lipjanipress
Skip to toolbar