LipjaniPress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

Lajme

Avokati Arianit Koci ka pohuar përmes një statusi në profilin e tij në facebook.
Formën juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid ndaj Kosovës, do ta gjejmë.
Koha po punon për ne.
Përndryshe, askush nuk mund ta ndal procesin e anëtarësimit të Kosovës në OKB.
Faktin që pushteti millosheviqian ka kryer gjenocid në Kosovë, nuk mund ta fshehë Daçiqi dhe kamarilla e tij.
Dhe mu gjenocidi ndaj neve, është arsyeja pse Nato e ka bombarduar Serbinë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

lipjanipress

Rrëfimi i pilotit kosovar, i licencuar dhe i papunë

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Edhe Sheshelj po frikësohet për “sulm” në veri të Kosovës

lipjanipress

Kryetari i PDK’së premton fuqizimin e rinisë dhe grave

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Luftë fjalësh ndërmjet Kroacisë dhe Serbisë. Çfarë thotë Daçiq pasi kolegu kroat i refuzoi kërkesën për takim

lipjanipress

BE paralajmëron themelimin e Asociacionit pas rrënimit të murit në Veri

lipjanipress
Skip to toolbar