LipjaniPress

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

Lajme

Avokati Arianit Koci ka pohuar përmes një statusi në profilin e tij në facebook.
Formën juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid ndaj Kosovës, do ta gjejmë.
Koha po punon për ne.
Përndryshe, askush nuk mund ta ndal procesin e anëtarësimit të Kosovës në OKB.
Faktin që pushteti millosheviqian ka kryer gjenocid në Kosovë, nuk mund ta fshehë Daçiqi dhe kamarilla e tij.
Dhe mu gjenocidi ndaj neve, është arsyeja pse Nato e ka bombarduar Serbinë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vuçiq: Po të flisja si Thaçi do të më varnin në Terazi

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

Korrupsioni i lidhur me moszbatimin e ligjeve dhe gjyqësorin jo efikas

lipjanipress

“Vendi të shkojë në zgjedhje – edhe në mungesën time”

lipjanipress

MD e Serbisë: Kurrë s’kemi fshehur dokumentet për krime

lipjanipress

Mustafa: Qeveria fajtore pse sektori publik është më i favorizuar se ai privat

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Nëse Thaçi i kërkon Serbisë ta njohë Kosovën, Vuçiq e ka një përgjigje

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani
Skip to toolbar