LipjaniPress

Komuna e Lipjanit njofton organizatat joqeveritare

Lipjani

NJOFTOHEN, Organizatat joqeveritare të interesuara dhe aktive, të cilat zhvillojnë aktivitetet e tyre në Komunën e Lipjanit, se është vazhduar afati për aplikim për projektet e tyre për ndarje subvencioneve nga Komuna për vitin 2017, sipas Ftesës publike për aplikim e datës 06.03.2017.
Afati për aplikim vazhdohet deri me datën 14.04.2017 ora 16:00.
Të gjitha organizatatat Joqeveritare aktive të cilat kanë aplikuar mirëpo nuk kanë kompletuar dokumentacionin e kërkuar sipas ftesës publike për aplikim do tu ipet edhe një mundësi për kompletimin e dokumentacionit dhe afati i fundit për kompletim të dokumentacionit do të jetë dita e fundit për aplikim përkatësisht më së largu me datë 14.04.2017 ora 16:00./Lipjanipress.com//

për më shum kliko në linkun më posht

https://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Njoftim-per-vazhdimin-e-afatit-per-aplikim-per-OJQ–te-e-ndryshme-(2).PDF.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Problemet e dorëzimit në AstraZeneca: çfarë qëndron pas?

lipjanipress

Familja e Nysret Dibranit, pas shtatë viteve bëhet më shtëpi (Foto+Video)

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

NË POLICINË E KOSOVËS GRADOHEN 127 TOGERË

lipjanipress
Skip to toolbar