LipjaniPress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

Lajme Lipjani

Sot dhe neser mbahen takimet informuese për Organizatat e Shoqërisë Civile për dorëzimin e Projekt Propozimeve në Programin ReLOaD, të shpallur më datë 15.02.2018
Takimet Informuese mbi procedurat, kriteret dhe paketën e aplikimit, do të mbahen në sallën e Kuvendit Komunal të Lipjanit, me fillim në ora 10:30

Për më shumë informata kliko posht:http://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/FTESE-PUBLIKE–NGA-KOMUNA-DHE-ReLOaD-PER-OSHC-te-(1).pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ministri Hamza tregon kush do të përfitojë nga rritja e pagave

lipjanipress

Profili i Haradinajt, merr postin që e kërkoi për 13 vjet: Tash le ta tregojë veten

lipjanipress

Vala e emigrantëve në pranverë, përgatitet edhe Kosova

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

lipjanipress

Njeriu që plagosi Vllasin përmend edhe Isa Mustafën

lipjanipress

Emisioni Komiteti Qendror – mysafir Lirak Çelaj (Video e plotë)

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Edhe nga radhet e PDAK-së dega në Lipjan përzgjedhen tre kandidat

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërimin e voglushes Elsa Sopa

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress
Skip to toolbar