LipjaniPress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Mesazhi që më la pa frymë dhe më krijoi emocion në mëngjesin e ditës së sotme më erdhi nga Londra.
Ditëve të fundit, për çdo mëngjes posa zgjohem nga gjumi hapi telefonin dhe shfletoj mesazhet dhe komentet e shumëta që marrë gjatë natës. Njëri nga mesazhet ishte shumë interesant, e pritja një të tillë më erdhi në momentin më të duhur dhe të rëndësishëm të jetës. Tani kur unë jam kandidat për kryetar i komunës së Lipjanit.
“NE KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDËR MBËSHTESIM KANDIDATURËN E SELATIN RETKOCERIT PËR KRYETAR KOMUNE”
Lulëzim e Milazim Konjufca
Mufail, Emin e Ali Retkoceri
Shkelqim, Lulzim e Bashkim Tmava,
Lutfi, Avni e Habib Retkoceri
Amir e Qazim Retkoceri
Xhezahir, Lutfi, Ekrem, Elvis Reçica.
Astrit, Arton, Muhamet e Hamit Reçica.
Agron, Mentor, Mexhid, Halil, Hanefi, Adnan Retkoceri
Naser, Ahmet, Faik, Fatmir, Bekim e Fitim Retkoceri.
Bekim e Flora Zymeri.
Skender, Isuf, Nexhmedin, Agron e Bardhok Retkoceri
Fatmir, Shaban e Fisnik Magashi
Selatin, Feim e Blerim Gashi.
Daut, Bashkim, Flamur, Remzi Naser, Valmir Retkoceri.
Mirëlinda, Xhejlane, Sahadete, Ardijana, Rabishe, Selvete, Fetije, Drita, Shqipe, Amanda Retkoceri.
Nexhmedin, Nehat, Nazim, Mexhid, Nebih, Bedri, Arjan, Armend, Shqiorim Retkoceri.
Arsim, Qenan, Bujar, Isuf, Fatmir Retkoceri. Faleminderit shumë bashkëvendas, unë nga sot e konsideroj vehtën fitues të garës për kryetar, kjo përkrahje më jepë forcë, motiv dhe qëndrueshmëri për të vazhduar drejt suksesit.
Tubimi i mbrëmjes së kaluar në Gadime më mbushi energji për të vazhduar tutje sepse qytetarët e fshatit ma domethënës dhe më fisnik për Lipjanin garantuan fitoren e VETËVENDOSJES dhe kryetarit të saj. Faleminderit qytetar të Gadimes që na pritët kaq ngrohët edhe pse të gjitha pushtetet e pasluftës na kanë dëshpru dhe tradhëtu për krejt këto vite./LipjaniPress.com//

Facebook Comments

Related posts

Konflikti Kosovë-Serbi – këta janë katër skenarë të mundshëm

lipjanipress

Policia jep detaje për protestën e sotme kundër ardhjes së Vucicit në Kosovë

lipjanipress

Përplasen dy trena mes vete, disa të lënduar (Foto)

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

Reçica jep një lajm të rëndësishëm për punëkërkuesit

lipjanipress

Thaçi se përjashton mundësinë që LDK-së t’ia jap mandatarin e dytë!

Granit

Tsipras në Beograd: Askush s’mund të na bëjë presion për njohjen e Kosovës

lipjanipress

Mustafa: Kosova, model rajonal në fushën e të drejtave të njeriut

lipjanipress

Mini-Maratone, TRADICIONALE VRAPOJM SHTIGJEVE TE HARADIN BAJRAMIT

lipjanipress

Konjufca ia përsërit Fajonit qëndrimin e VV’së për Demarkacion

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress
Skip to toolbar