LipjaniPress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

Lajme Lipjani

“Ne jemi sot këtu krenar dhe ballëhapur për të kërkuar mbështetjen tuaj për listën zgjedhore të LDK-së, të cilës i prinë një njeri i mençur, i urët dhe intelektual, sic është Profesor Hoti, në punën dhe përkushtimin e të cilit jemi të bindur tashmë. Natyrisht se edhe Kraishta sikurse fshatrat tjera të Lipjanit duhet të mbështetin dhe të votojnë edhe dy kandidatët tonë për deputet Naser Osmanin dhe Vehbi Imerin sepse Lipjani kështu do jetë më i fuqishëm” theksoj kryetari Imri Ahmeti gjatë prezantimit të tij në tubimin elektoral në Kraishtë.
Tubimin e përshëndetën edhe dy kandidatët për deputet Naser Osmani dhe Vehbi Imeri të cilët gjithashtu kërkuan mbështetjen e Kraishtës për LDK-në, për krymenistrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti dhe për kandidaturat e tyre./LipjaniPress.com//
Bashkë të vendosur dejtë fitores së madhe
Zyra për Informim
LDK-Lipjan
07.06.2017

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress

Kosovari dorëzohet në polici, pranon se kreu vrasje natën e Pashkëve në Vjenë

lipjanipress

40,000.00 euro për ndërtimin e trotuarit dhe ndriçimit publik në fshatin Bujari

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Zyrtarët e QKU: Bajram Rexhepi është në komë artificiale

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress

Vjedhjet dhe narkotika nuk kanë të ndalur as në Lipjan

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Gazetari amerikan pas qëndrimit në Mitrovicë: Në Kosovë, paqja është e ndërtuar mbi ndarjen

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress
Skip to toolbar