LipjaniPress

Kryesia e Deges se AAK-se ne Lipjan mbane takimin e rradhes

Lipjani

Ne kete takim u bisedua per zhvillimet e fundit politike ne vend, me theks te veqante u bisedua per zhvillimet politike ne Komunen e Lipjanit.
Aleanca per Ardhmerine e Kosoves ne Lipjan ka filluar nje cikel te takimeve me kryesite e nendegeve, gjate te cilave do te shqyrtohen dhe analizohen nje sere qeshtjesh te rendesishme politike, organizative.
Gjate ketyre takimeve te cilat veqse kane filluar, AAK po bene pergaditjet e fundit te perpilimit te programit zgjedhor te Aleances per Lipjanin.
Ne kete takim AAK-se i’u bashkua z. Ramush Asllani nga Gadimja, aktivist dhe kontribues shumevjeqar i qeshtjeve qe kane te bejne me jeten politike dhe institucionale ne Lipjan./Lipjanipress.com//
AAK Dega Lipjan
Sektori per Informim dhe marredhenie me Publikun.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vjedhje në një fshat të Lipjanit, ja çfarë bënë hajnat (Video)

lipjanipress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

lipjanipress

Një shtyllë elektrike në Dobraj të Lipjanit rrezikon seriozisht kalimtarët dhe banoret pranë shtyllës elektrike(FOTO)

lipjanipress

Shumë fshatra të Lipjanit tashmë tre ditë pa rrymë

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Për herë të dytë dështon aprovimi i pikave të rendit të ditës në mbledhjen e Kuvendit të komunës të Lipjanit

lipjanipress

Aksident në Lipjan (FOTO)

lipjanipress

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar