LipjaniPress

Kryesia e Nendeges se AAK-se ne Krojmire ka mbajtur mbledhjen e rradhes.

Lipjani

Ne kete takim ne menyre unanime me pajtim te te gjithe anetareve te Kryesise se Nendeges Kryetar u zgjodh z. Izjadin Olluri.

Kryetari i Deges se AAK-se ne Lipjan, Dr. Fitim Selimi uroi kryetarin e ri te nendeges dhe falenderoi ate dhe kryesine per angazhimin e madh qe po e bejne ne Aleance duke mos u lekundur per asnje moment dhe nga asnje rrethane.
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun./Lipjanipress.com//
AAK Dega ne Lipjan.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Ky është parashikimi i motit për sot

lipjanipress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

lipjanipress
Skip to toolbar