LipjaniPress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

Lipjani

Jam krenar për familjen time, familjen Ahmeti. Besim Ahmetin e kam djalë axhe, kemi qënë e do jemi gjithmonë bashkë, në të mira e në vështirësi.

Familja Ahmeti, bart me krenari traditën e gjyshit tonë, i njohur e i dënuar në lëvizjet e Ballit Kombëtar të viteve 1943/1944- Bahti Ahmeti.
Ne do vazhdojmë të jemi bashkë në çdo sfidë për vendin dhe shoqërinë tonë me Besimin dhe gjithë familjen Ahmeti.
Me miqët dhe mbështetjen e qytetarëve ndihemi të nderuar për familjen tonë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Lipjan Njofton

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar të mbështet të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit pa dallim etnie

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugës Babush Cernillë

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress
Skip to toolbar