LipjaniPress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim Raphy Darbellay dhe Daniel Zyfferey nga Zvicrra

Lipjani

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti, të hënën ka pritur Raphy Darbellay dhe Daniel Zufferey nga Martigny i Zvicrrës.
Në këtë rast Kryetari Ahmeti ka shprehur kënaqësinë e tij që ka pritur përsëri në takim musafirët nga Zvicrra, duke thënë se kontributet e tyre me donacione në Arsim, Sport dhe Shëndetësi janë të vazhdueshme për Komunën e Lipjanit, ndihma këto të mirëseardhura dhe të nevojshme për këto fusha, është shprehur Kryetari Ahmeti.
Musafirët nga Martigny kanë falenderuar kreun e lipjanas Imri Ahmeti për pritje dhe bashkëpunimin e tyre të mirë dhe bashkarisht kanë vizituar klubin e futbollit “Ulpiana”, në Lipjan./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Press Lipjani

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Limon Ramadani kryetar I PDAK-ës,dega në Lipjan,mbetet në detyrën e tij deri në fund të mandatit

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress
Skip to toolbar