LipjaniPress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova.
Përfaqësuesja e Bashkimit Evropjan në Kosovë, Apostolova ka përgëzuar kryetarin Ahmeti për sukseset e arritura deri më tani dhe për bashkëpunimin e mirë me zyrën e BE-së. Ajo po ashtu ka premtuar se edhe në të ardhmën do të ketë mbështetje nga zyra e BE-së për realizimin e projekteve në Komunën e Lipjanit.
Kryetari Ahmeti ka falenderuar shefen Apostolova dhe BE-në për kontributin e tyre të vazhdueshëm në të gjitha proceset, në veçanti për mbështetjen financiare në realizimin e projekteve.
Po ashtu, gjatë ditës së sotme, kryetari Ahmeti dhe shefja e Zyrës së BE-së, Apostolova morën pjesë në Përurimin e Qendrës Edukuese – Korrektuese për të Mitur në Lipjan./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka pritur një grup studentesh të Kolegjit UBT

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të marrin pjesë në takimin e përbashkët pronarët e banesave kolektive.

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Familjarët e Grupit të Kumanovës një ditë para vizitës në Prishtinë ja çka i shkruajnë Zaevit!

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë vizitave në teren

lipjanipress
Skip to toolbar