LipjaniPress

Kryetari Ahmeti ka vizituar fshatin Babush

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka qëndruar sot në fshatin Babush ku përsëri është takuar me banorët e këtij fshati dhe nga afër ka ndëgjuar shqetësimet e tyre në mos përmbushjen e premtimeve nga Bektel – Enka për përmirësimin e dëmeve të shkaktuara në infrastrukturën e fshatit gjatë ndërtimit të autostradës. Në këtë rast Kryetari Ahmeti duke qenë pranë dhe gjithmon në mbështetje të qytetarëve ka thënë se ne do të angazhohemi që bashkarisht ti tejkalojmë këto shqetësime dhe të bëjmë prap përpjekje për gjetur ndonjë zgjidhje./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Nëndega e PDK-së në Dobrajë të Madhe mbështetet fuqishëm koalicionin PDK-AAK-NISMA dhe të tjerët(FOTO)

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

TAKIM I SEKRETARIATIT TË GRUAS AKTIVISTE TË LËVIZJES VETËVENDOSJE NË LIPJAN

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress
Skip to toolbar