LipjaniPress

Kryetari Ahmeti nderon kampionin olimpik në mundje Shaban Tërstena

Lipjani

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti ka pritur sot në një takim miqësor kampionin e vetëm olimpik shqiptar nga Maqedonia, mundësin Shaban Tërstena.
Me këtë rast kryetari Ahmeti e ka falenderuar kampionin Tërstena për viziten që po i bënë Lipjanit, njëherit me të kanë bashkëbiseduar edhe për gjendjen e sportit lipjanas.
Në shenjë respekti, Kryetari Ahmeti i dhuroi logon që simbolizon komunën e Lipjanit, ndërsa mundsi Tërstena kryetarit i dhuroi librin e tij “Rruga e Kampionit Olimpik”./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Vihet gurëthemeli për ndërtimin e Shkollës së Mesme Profesionale “Adem Gllavica” në Lipjan

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

IMRI AHMETIN SHPIFJET NUK E SHPËTOJNË DOT NGA DREJTËSIA

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

lipjanipress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress
Skip to toolbar