LipjaniPress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lajme Lipjani

Njoftim
Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit dhe më gjerë se nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti do të organizohet Akademi Përkujtimore me rastin e 18 vjetorit të rënies së dëshmorëve dhe martirëve të Komunës së Lipjanit si dhe do të bëhen homazhe pranë komplekseve memoriale./Lipjanipress.com//

Kliko në linkun posht për më shumë.
https://kk.rks-gov.net/…/Nj…/FTESE–me-18-prill-(4).pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Deda tregon pse dështoi FER-i

lipjanipress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress

Kongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Këmbeni territoret me Kosovën (Dokument)

lipjanipress

Mustafa: PDK dështoi në Qeveri, u dorëzua edhe para AAK’së

lipjanipress

Kosovari dorëzohet në polici, pranon se kreu vrasje natën e Pashkëve në Vjenë

lipjanipress

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

Joe Biden: Do të fitoja, sikur të garoja për president të SHBA-së në zgjedhjet e 2016-s

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

Drejtuesi i veteranëve në Istog paralajmëron luftë nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi

lipjanipress
Skip to toolbar