LipjaniPress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lajme Lipjani

Njoftim
Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit dhe më gjerë se nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti do të organizohet Akademi Përkujtimore me rastin e 18 vjetorit të rënies së dëshmorëve dhe martirëve të Komunës së Lipjanit si dhe do të bëhen homazhe pranë komplekseve memoriale./Lipjanipress.com//

Kliko në linkun posht për më shumë.
https://kk.rks-gov.net/…/Nj…/FTESE–me-18-prill-(4).pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt me drejtorët e Drejtorateve Komunale

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Dënohet me dy vjet burg ish-ministri i Brendshëm i Francës

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti ka vizituar fillimin e punimeve tek udhëkryqi Lipjan – Magurë -Shtime.

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Shefi i NATO’s: Do t’i rezistojmë ndikimit rus në Ballkan

lipjanipress

Tentim -vrasja e Azem Vllasit u raportua në shumë media botërore

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress
Skip to toolbar