LipjaniPress

Kryetari Ahmeti uron semimaturantët

Lipjani

Me rastin e mbajtjes së testit të arritëshmërisë, kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, uron të gjithë semimaturantët lipjanas.
Duke ju dëshiruar suksese, kryetari Ahmeti po ashtu shpreson në rezultate gjithëher e më të mira. Ai në të njëjtën kohë, shpreson se semimaturantët e komunës së Lipjanit, të bëjnë përzgjedhjen e duhur në drejtimet përkatëse./LipjaniPress.om//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

OPERACIONET NË ZEMËR NË KOHË PANDEMIE

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Edhe një vlerësim i lartë i transparencës për Komunën e Lipjanit

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në Qendrën Kulturore “Tahir Sinani”, është mbajtur Akademi Përkujtimore,(VIDEO)

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Lipjan

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress
Skip to toolbar