LipjaniPress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti të enjetën ka përcjellur nga afër punimet në realizimin e projektit në ndërtimin e trotuarit dhe instalimin e ndiçimit publik në fshatin Konjuh.
Banorët kanë falenderuar drejtuesit komunal për investimet e shumta që po bëhen në të mirë të të gjithë banorëve të Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Presidentja kroate mohon rritjen e mbështetjes për fashizmin

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

‘Kodra e Trimave’ proteston kundër ndaljes së shpeshtë të rrymës (Video)

lipjanipress

Kroatët publikojnë hartën e Shqipërisë Etnike, çmenden serbët (FOTO)

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Nikoliq heqë dorë nga gara presidenciale në Serbi?

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

lipjanipress

Tomë Gashi tregon se kur Haradinaj mund të kthehet në Kosovë

Press Lipjani

Interpoli pastron listat, vetëm dy kosovarë të kërkuar publikisht (FOTO)

lipjanipress

Italia dhe Libia me marrëveshje për parandalimin e emigrantëve

lipjanipress

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress
Skip to toolbar