LipjaniPress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

Lajme Lipjani

Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan, ku u prit nga kryetari kësaj shoqate z. Ismail Gashi dhe anëtarët e saj. Në këtë takim u cekën problemet si dhe mungesa e kushteve me të cilat po kalon kjo shoqatë, edhe pse shoqata është apartiake nuk gjeti asnjëherë përkrahjen nga udhëheqësia e komunës së Lipjanit.
Shoqata e të burgosurve do të përkrahë njerëzit vizionarë në të mirë të ndryshimeve sepse premtimet boshe që sipas tyre në këtë shekull janë të kaluara. Në anën tjetër kryetari Hajrullahu dëgjoi problemet dhe hallet e tyre dhe njëkohësisht iu premtoi zgjidhje si dhe përkrahjen e merituar për këtë shoqatë./LipjaniPress.com//
Sektori për informim

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë zjarri AK47 në qytetin e Ferizajit.

Press Lipjani

Veseli: Ata që manipuluan me listat e veteranëve duhet të turpërohen

Rexhep Isufi

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Nuk kishte vend në burg, lirohet kosovari në Gjermani

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Këto janë faktet pse kerkoj dorëheqjen e Shpend Ahmetit (video)

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

lipjanipress

Kryeministri i Kanadasë dëgjon Kuran (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar