LipjaniPress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

Lajme Lipjani

Të dashur mësues, 7 Marsi – Dita e Mësuesit është një ditë e veçantë, sepse puna e juaj sjellë dritën e arsimit dhe edukimit në shtëpitë tona.
Ne ju nderojmë çdo ditë për misionin e juaj të shenjtë që keni, por edhe per faktin se ishit Ju ata qe profesionin tuaj fisnik e ushtruat edhe ne kohët me të vështira të vendit tonë.
Edhe tani detyra e juaj është referencë e përhershme për edukimin e brezave për fuqizimin e dijes që është shtylla kryesore për zhvillimin e qëndrueshëm të një shoqërie, andaj për nder të ditës së 7 Marsit ju shpreh urimet dhe përgëzimet më të sinqerta të gjithë mësimdhënësit shqipëtarë.
Paqi shëndet e jetë për misionin tuaj!
Gëzuar Ditën e Mësuesit!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti gjatë vizitave në teren

lipjanipress

Kuvendi i Komunës mbajti mbledhjen e 41-të me radhë

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

LDK i reagon Thaçit, jep sinjale se nuk do të votojë për Ushtrinë

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës ditëve në vijim

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

Daçiq anulon vizitën në Kroaci, ashpërsohen tonet mes dy shteteve

lipjanipress

Kryetari i PDK’së premton fuqizimin e rinisë dhe grave

lipjanipress

Haradinaj: Prioritet e kemi krijimin e vendeve të punës

lipjanipress

Mimoza Kusari i përgjigjet të përditshmes “Zëri”

lipjanipress

Gjermania numër rekord vendesh të lira pune

lipjanipress
Skip to toolbar