LipjaniPress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

Lajme Lipjani

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa u ka uruar të gjithë qytetarëve të besimit katolik Festën e Pashkëve, përfshirë edhe miqtë ndërkombëtarë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kandidati Hajrullahu viziton Qendrën për punë Sociale në Lipjan.

lipjanipress

Erdogan: Evropa “fashiste dhe mizore”, po i ngjan Luftë së Dytë Botërore

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Shefi i Aleancës Kosovare të Bizneseve dënohet me 18 muaj burgim

lipjanipress

Obama sfidoi Kongresin për të dorëzuar $ 220 milionë.

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, zgjedhjet e sotme në Kosovë, vlerësohen si shenjë e pjekurisë demokratike të vendit

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

Shefi i NATO’s: Do t’i rezistojmë ndikimit rus në Ballkan

lipjanipress
Skip to toolbar