LipjaniPress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

Lajme Lipjani

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa u ka uruar të gjithë qytetarëve të besimit katolik Festën e Pashkëve, përfshirë edhe miqtë ndërkombëtarë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

lipjanipress

KQZ numëron 99.88 % të votave- PAN prin e para (Foto)

lipjanipress

Parlamenti në Zvicër ndryshon statusin e azilkërkuesve

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress

Ish kryetari i Gjykatës Supreme Fejzullah Hasani

lipjanipress

Me rastin e Festës së Flamurit 28 Nëntorit, kryetari i komunës së Lipjanit Imri Ahmeti lëshon një njoftim për qytetarët

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress
Skip to toolbar