LipjaniPress

Kryetari Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka parë nga afër mbarëvajtjen e punimeve në Gadime

Lajme Lipjani

FOTOLAJM/
Kryetari Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme ka parë nga afër mbarëvajtjen e punimeve në ndërtimin dhe zgjerimin e shtratit të lumit në fshatin Gadime si dhe ka vizituar punimet që po zhvillohen në ndërtimin e urës në lagjen “Rrahmani”, projekt i cili është në kuadër të asfaltimeve të rrugëve brenda fshatit Gadime e Ulët./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

Një grup prej 11 intelektualë e profesorë universitarë i bashkohen Nismës për Kosovën

lipjanipress

Pas PDK’së edhe VV nis përgatitet për zgjedhje, Kurti kandidat për Kryeministër

lipjanipress

Obama thyen heshtjen, lëvdon protestat kundër Trump

lipjanipress

Dënohet me dy vjet burg ish-ministri i Brendshëm i Francës

lipjanipress

Gjykata e Ferizajt jep detaje për policin e dyshuar, Përfitoi mijëra euro me fajde

lipjanipress

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur një grup studentesh të Kolegjit UBT

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress

Fillon asfaltimi rrugës Sllovi -Smallushë- Gadime

lipjanipress

Kapet personi i shumëkërkuar në Kosovë (Foto)

lipjanipress

Thaçi se përjashton mundësinë që LDK-së t’ia jap mandatarin e dytë!

Granit
Skip to toolbar