LipjaniPress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

Lipjani

Sot nga Komisioni Qendror Zgjedhor janë certifikuar rezultatet për Kryetarë të Komunave, ndër këto është certifikuar edhe Komuna e Lipjanit gjegjësisht kryetari Imri Ahmeti.

Kryetari Ahmeti duke i falenderuar të gjithë qytetarët lipjanas pas certifikimit të rezultateve zgjedhore tha se nga nesër 04.11.2017 do të organizojë tubime me qytetarët me qëllim falenderimi e ndërtimi të komunikimit të përbashkët. /LipjaniPress.com//

Nesër e shtune 04.11.2017, në ora 18:00 do të jemi në JANJEVË ndërsa në ora 19:00 në AKLLAP.

Facebook Comments

Related posts

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

Fillon ndërtimi i rrethërrotullimit tek udhëkryqi Lipjan-Magurë-Shtime

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërimin e voglushes Elsa Sopa

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Shtyhet Gjykimi ndaj ish-deputetit Hetem Arifi nga PAI, për Përvetësim të Parave

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress
Skip to toolbar