LipjaniPress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

Lajme Sport

Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, udhëheqësi i tifozëve Dardanët, Lulzim Berisha, ka folur për kërcënimet që iu janë adresuar atij, pasi kjo tifozëri krijoji një baner me mbishkrimin ‘Kosova është Kosovë’.

Ai ka treguar se cili ishte mesazhi i këtij baneri dhe kush e ndaloi atë që të shfaqej në stadiumin e Shkodrës, gjatë ndeshjes Kosovë-Islandë.

Përfaqësuesi i Dardanëve ka bërë të ditur se cili tifo grup i kombëtares së Shqipërisë e ka kërcënuar atë për shkak të banerit.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e mëposhtme:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

Deputetët Albin Kurti dhe Donika Kadaj- Bujupi mbesin në paraburgim

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

KEK’u e hedh topin te KEDS’i për mungesën e rrymës

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

Banorët e fshatit Vojnovc kanë filluar ndërtimin e shtëpisë bashkëfshatarit të tyre të ndjerë Bekim Mehmetit ,veteranit të UÇK-së.

Press Lipjani

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Arifaj për iniciativën e Thaçit për pajtim: Ka ardhur koha për të vërtetën

lipjanipress
Skip to toolbar