LipjaniPress

Ky është moti për sot

Lajme

Meteorologët kanë parashikuar se sot do të mbaj motë i vranët ku mund të ketë edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 3 deri në 15 gradë Celsius.

Ndërsa nesër pritet të mbajë mot kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 13-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 3-5 m/s,shkruan GazetaExpress.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hajrullahu viziton zyrën komunale për punësim në Lipjan

lipjanipress

Ndodh edhe kjo: Gjendet një fëmijë në barkun e një krokodili (VIDEO)

lipjanipress

Mustafa e Vuçiq në Bruksel do të diskutojnë për zbatimin e marrëveshjeve

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress

Punë në Gjermani? Vetëm hekurudha ka 8 mijë vende të lira pa kriter moshën

lipjanipress

Thaçi me këtë deklaratë e nervozoi keq mbrëmë Vuçiqin

lipjanipress

Brukseli, liderëve të Kosovës dhe Serbisë: Qetësohuni

lipjanipress

Mungesa e informacioneve për Sirinë, i ka radikalizuar kosovarët

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar