LipjaniPress

Ky është parashikimi i motit për sot

Lajme Lipjani

Moti sot në Kosovë, e enjte 30 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Era do fryj nga Veriu 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 5-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 20-C.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Deklaratat e Sekretarit Mattis për Kosovën dhe FSK’në – top lajm në mediat serbe

lipjanipress

Takime “urgjente” për Kosovën në Serbi

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

Beteja moderne e Kosovës – Thaçi i jep ujë Vuçiqit (Foto)

lipjanipress

Hoxha: Rruga drejt integrimit e vetmja alternativë

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Limaj: Ramush Haradinaj kandidat i opozitës për Kryeministër

Press Lipjani

Profesori në Pejë matë forcat me nxënësit (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar