LipjaniPress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Sport

Pezullimi i merkatos nga FIFA tashmë është kthyer në një kujtim për klubin e Chelsea, që ka nisur nga puna menjëherë për t’i dhuruar trajnerit Lampard përforcimet e para.

Një ndër objektivët kryesorë të “bluve të Londrës” është mesfushori i Real Madrid, Isco.

27-vjeçari vazhdon të mos i ketë mirë marrëdhëniet me drejtuesit e madrilenëve, të cilët e kanë nxjerrë futbollistin në merkato.

Klubi anglez kërkon të përfitojë nga situata për ta transferuar futbollistin sa më pare në “Stamford Bridge”.

Për ta bindur Real Madridin të lërë të lirë lojtarin që në Janar, drejtuesit e Chelsea janë gati të paguajnë 55 milionë Euro për kartonin e Iscos që kërkohet me ngulm nga trajneri Lampard.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress
Skip to toolbar