LipjaniPress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

Lajme Lipjani

Arrihet marrëveshja në mes të LDK dhe AKR, kandidat i përbashkët për kryetar Imri Ahmeti në zgjedhjet e 22 tetorit!
Urime e suksese!

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Konfirmohet vizita e Mogherinit në Mitrovicë

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Myslimanja e parë pilote ushtarake në Amerikë (FOTO)

lipjanipress

Opozita pyet nëse Presidenti ka bërë puç duke marrë edhe pozitën e Kryeministrit

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

BIK-u “përplaset” me Qeverinë e Kosovës për ezan

lipjanipress

PDK vendos nesër nëse do ta përkrahë mocionin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë

lipjanipress

Parashikimi i motit prej të hënës deri të premtën

lipjanipress

Lipjani si gjithmon zemërgjerë për djaloshin 25 vjec Sejdi Smajli, mblidhen afro 40 mijë euro për pak orë

lipjanipress

Ballkani kaplohet nga moti i lig

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress
Skip to toolbar