LipjaniPress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

Lajme Lipjani

Arrihet marrëveshja në mes të LDK dhe AKR, kandidat i përbashkët për kryetar Imri Ahmeti në zgjedhjet e 22 tetorit!
Urime e suksese!

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përplasje mes studentëve dhe zyrtarëve komunal në Ferizaj

lipjanipress

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress

Agani tërhiqet nga gara për deputet shkak i aktakuzës

lipjanipress

Babë e bir i sulmojnë mësimdhënësit në Gjilan me sopat

lipjanipress

Lipjan: Lëvizja VETËVENDOSJE! popullit të Kosovës do t’ua kthejë edhe shpresën edhe dinjitetin.

lipjanipress

Limon Ramadani kryetar I PDAK-ës,dega në Lipjan,mbetet në detyrën e tij deri në fund të mandatit

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Rasti i dy gjyqtarëve nga Veriu i Kosovës: Marrin më shumë se 1 mijë euro rrogë në muaj pa asnjë ditë pune

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress

Beteja moderne e Kosovës – Thaçi i jep ujë Vuçiqit (Foto)

lipjanipress

Mbi 3 milion euro investime në Komunën e Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar