LipjaniPress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

Lajme Lipjani

Sllovia ka marr pamje të bukur në qeverisjen e Kryetarit Imri Ahmeti.
Fushë e hapur sportive, shtrati i lumit, parku i fshatit./LipjaniPress.com//
Krahasoni disa pamje dikur dhe tani!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana do të jetë epiqendër e Ballkanit

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

SHBA: Të paktën 18 të vdekur nga moti i keq

lipjanipress

Propaganda e Beogradit: Kosova po përgatit sulm në Veri

lipjanipress

Lufta e 3-të botërore?! Ja ku do të fshihen njerëzit më të pasur në botë në këtë kohë katastrofike

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

Rrëfimi i qytetarit që u detyrua t’i japë zyrtarit qeveritar 20 mijë euro për të hequr një lëndë nga gjykata (Video)

lipjanipress

Letër e hapur për Thaçin: President, nise plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale

lipjanipress

Erdogan lëshon një kërcënim të ri: Kosova të ketë kujdes me Ambasadën tonë në Prishtinë

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

Ish-Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Nëse Thaçi i kërkon Serbisë ta njohë Kosovën, Vuçiq e ka një përgjigje

lipjanipress
Skip to toolbar