LipjaniPress

LDK-Lipjan Reagon Demantim Levizjës Vetëvendosje!(FOTO)

Lipjani

Lajmi se Kastriot Zeqiri ka aderuar në LVV është tërësisht i pavërtetë.
Kastriot Zeqiri nga fshati Poturovc, demanton lajmin se ka aderuar në Levizjën Vetëvendosje, ai ka thënë se është ftuar të angazhohet si komisioner nga disa anëtar të kësaj partie, e jo të bëhet pjesë e këtij subjekti, ai ka shtuar se vazhdon ta mbështet kryetarin Imri Ahmeti për edhe një mandat sepse është i pa konkurrent për Lipjanin./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Limon Ramadani kryetar I PDAK-ës,dega në Lipjan,mbetet në detyrën e tij deri në fund të mandatit

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Nga dita e premte 26/05/2017 banorët e një ndërtese nuk kanë rrymë elektrike(FOTO)

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Kryetari Ahmeti i përkushtuar të mbështet të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit pa dallim etnie

lipjanipress

Kolegji i Gylenit “Mehmet Akif” dënohet me 12 mijë euro, instaloi kamera në toalete

lipjanipress

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

AAK arrin marrëveshje koaliconi me dy parti (Foto)

lipjanipress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

lipjanipress

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress
Skip to toolbar