LipjaniPress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

Lajme

I nderuari zotri Kurti,pas zhvillimev në subjektin tuaj, me kët letër po ju drejtohem juve , si themelues i VV që jeni ju zotri Kurti, nëse më garantoni se do të jem Antar i Kshillit Drejtus të LVV, un do të jem aty.
Un Kam Vullnet Që Të Punoj, kjo varet nga Ju , sa jeni i gatshëm Për Bashkpunim.
Un nuk dua ta shoh Lëvizjen Në Kët Gjendje, prandaj ju mundni Ta Zgjidhni Kët Problem.
Kërkoj Përgjigjje nga Ju zotri Kurti, ish Aktivisti Juaj Shkumbin Demolli

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

lipjanipress

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

20 mijë gra të dhunuara, asnjë i dënuar (VIDEO)

lipjanipress

Sonte në Komiteti – i ftuar Hajredin Kuçi

lipjanipress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

Shefi i NATO’s flet në Prishtinë edhe për krijimin e ushtrisë së Kosovës?

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Banorët e fshatit Vojnovc kanë filluar ndërtimin e shtëpisë bashkëfshatarit të tyre të ndjerë Bekim Mehmetit ,veteranit të UÇK-së.

Press Lipjani

Vlora Limani Hajnuni Fjalimi në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovë (Video+Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar