LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

Lajme Lipjani

Të dielën më 24/09/2017, në ora 12:00, te shtëpia e kulturës, Lëvizja VETËVENDOSJE! qendra në Lipjan do të bëjë prezantimin e kandidatëve për Asamble Komunale.

Në këtë takim do të marrin pjesë Albin Kurti, kandidati ynë për kryetar të Komunës së Lipjanit Selatin Retkoceri si dhe deputetë të tjerë nga Kuvendi i Kosovës.

Ftojmë qytetarët që të na bashkohen në këtë prezentim dhe t’i mbështesin kandidatët të cilët do të jenë zëri i tyre në Asamblenë Komunale të Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

lipjanipress

Kusari – Lila zotohet për angazhim të mëtutjeshëm në tolerancën ndërfetare

lipjanipress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Steinmeier: Bota e vjetër ka marrë fund pas ardhjes së Trumpit

lipjanipress

Mësuesja dhunon nxënësin në një Shkollë.

lipjanipress

Krijimi i Qeverisë së re proces i komplikuar, ja çfarë thonë analistët

lipjanipress

Aktori i njohur kosovar aderon në Vetëvendosje (FOTO)

lipjanipress

Visar Ymeri: Koha na ka dhënë të drejtë për 10 shkurtin (video)

lipjanipress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Anita Haradinaj: Ramushi do të lirohet, shteti të mos organizojë asgjë për të

lipjanipress

Ky është rusi më i kërkuar në botë, për spiunazh ndërkombëtar

lipjanipress
Skip to toolbar