LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

Lajme Lipjani

Të dielën më 24/09/2017, në ora 12:00, te shtëpia e kulturës, Lëvizja VETËVENDOSJE! qendra në Lipjan do të bëjë prezantimin e kandidatëve për Asamble Komunale.

Në këtë takim do të marrin pjesë Albin Kurti, kandidati ynë për kryetar të Komunës së Lipjanit Selatin Retkoceri si dhe deputetë të tjerë nga Kuvendi i Kosovës.

Ftojmë qytetarët që të na bashkohen në këtë prezentim dhe t’i mbështesin kandidatët të cilët do të jenë zëri i tyre në Asamblenë Komunale të Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vendimi për Haradinajn më së largu deri më 14 shkurt – Serbia ende s’i ka dorëzuar letrat

lipjanipress

Goditet organizata terroriste “Syri i Popullit”, arrestohen 5 persona

lipjanipress

Në Lipjan Therr me thikë kushëririn

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

Kontingjenti i KFOR-it Italian dhuron donacion për klinikat e QKU-së, në vlerë 70 mijë euro

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Koha kur në Kosovë vriteshin fëmijët për hakmarrje (Video)

lipjanipress

Dhjetëra pasagjerë evakuohen pas “eksplodimit në metronë e Parisit”

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

U mbajt Kuvendi i Punës së Lidhjes Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan.

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress

Mblidhen të gjithë senatorët në Shtëpinë e Bardhë, diskutojnë për Korenë e Veriut

lipjanipress
Skip to toolbar