LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

Lajme Lipjani

Ftoheni që të merrni pjesë në tubimin e hapjes së fushatës në shkollën “Zenel Hajdini” në Gadime të Epërme. Tubimi mbahet me 22.09.2017, në ora 19:00.

Pjesëmarrës nga Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Lipjan kandidati nga radhët tona për Kryetar të Komunës së Lipjanit, SELATIN RETKOCERI, kandidatët për Kuvendin Komunal, si dhe deputetë nga Kuvendi i Kosovës./LipjaniPress.com//

ME MENDJE E ME ZEMËR PËR LIPJANIN!
Ju mirëpresim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Serbët lëshojnë pe, pranojnë të rrënohet muri në Mitrovicë

lipjanipress

Këto vende do të kenë reduktime të energjisë elektrike nesër

lipjanipress

Kelmendi: Rinia ka shumë ide për hapjen e bizneseve të reja

Press Lipjani

Zgjedhjet në Kosovë, me (2K) dy mijë vëzhgues më pak,

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress

Myslimanja e parë pilote ushtarake në Amerikë (FOTO)

lipjanipress

PDK e Lipjanit e pakënaqur me Projekt-Buxhetin e vitit 2018-2020

lipjanipress

Mediat ndërkombëtare: Vrasja e Ivanoviq mund të shkaktojë trazira në Kosovë

lipjanipress

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress
Skip to toolbar