LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan: Ftesë për qytetarët

Lajme Lipjani

Ftoheni që të merrni pjesë në tubimin e hapjes së fushatës në shkollën “Zenel Hajdini” në Gadime të Epërme. Tubimi mbahet me 22.09.2017, në ora 19:00.

Pjesëmarrës nga Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Lipjan kandidati nga radhët tona për Kryetar të Komunës së Lipjanit, SELATIN RETKOCERI, kandidatët për Kuvendin Komunal, si dhe deputetë nga Kuvendi i Kosovës./LipjaniPress.com//

ME MENDJE E ME ZEMËR PËR LIPJANIN!
Ju mirëpresim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Kroatët publikojnë hartën e Shqipërisë Etnike, çmenden serbët (FOTO)

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

Skandaloze: S’e mësuan vjershën, mësuesja në Prishtinë turpëron fëmijët në Facebook (Foto)

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Tsipras në Beograd: Askush s’mund të na bëjë presion për njohjen e Kosovës

lipjanipress

KOSOVËS DHE QYTETARËVE TÊ SAJ NUK I DUHET NJË QEVERI E VARUR NGA LISTA SERBE

Granit

Aktakuzë për Koordinatorin e Inspektoratit të Punës që morri 10 mijë Euro ryshfet

lipjanipress

Mediat serbe paralajmërojnë ndërtimin e një muri të ri në Veri

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

O’Connell i bindur që Franca do ta trajtojë fer Haradinajn

lipjanipress

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

lipjanipress
Skip to toolbar