LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Përkrahja e madhe për Lëvizjen VETËVENDOSJE! në Janjevë, ia ka futur frikën në palcë LDK-së dhe Imri Ahmetit. Mbrëmë disa aktivistë të LDK’së të udhëhequr nga Albert Berisha vëllai i zyrtares së LDK-së,Teutë Berisha, kjo e fundit e shtyrë nga Imri Ahmeti tentuan që të prishin tubimin tonë në Janjevë të cilin e kemi lajmëruar në KKZ dhe në policinë e Kosovës, ashtu siç e kërkon ligji për aktivitete zgjedhore.
I bëjmë thirrje Imri Ahmetit që t’i ndalë këto metoda të ulëta dhe të zhvillojë fushatë fer, pasiqë përkrahjen e madhe dhe në rritje për Lëvizjen VETËVENDOSJE! nuk mund ta pengojë as ai e askush tjetër.
Ftojmë organet pergjegjëse të ndërmarrin masa në kuadër të përgjegjësive ligjore. Ne jemi të vendosur që këtij rasti t’i shkojmë deri në fund./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Çfarë po ndodh me Presidentin turk?(VIDEO)

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

Deklaratë për media e Partisë Liberale të Kosovës

Rexhep Isufi

Listë e zezë për kompanitë që lanë udhëtarët të presin në aeroporte

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

lipjanipress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti diskuton për ndarjen e subvencioneve me përfaqësuesit e Klubeve Sportive

lipjanipress

33 anëtarë të LDK-së në Mitrovicë i bashkohen iniciativës së Vjosa Osmanit

lipjanipress
Skip to toolbar