LipjaniPress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Përkrahja e madhe për Lëvizjen VETËVENDOSJE! në Janjevë, ia ka futur frikën në palcë LDK-së dhe Imri Ahmetit. Mbrëmë disa aktivistë të LDK’së të udhëhequr nga Albert Berisha vëllai i zyrtares së LDK-së,Teutë Berisha, kjo e fundit e shtyrë nga Imri Ahmeti tentuan që të prishin tubimin tonë në Janjevë të cilin e kemi lajmëruar në KKZ dhe në policinë e Kosovës, ashtu siç e kërkon ligji për aktivitete zgjedhore.
I bëjmë thirrje Imri Ahmetit që t’i ndalë këto metoda të ulëta dhe të zhvillojë fushatë fer, pasiqë përkrahjen e madhe dhe në rritje për Lëvizjen VETËVENDOSJE! nuk mund ta pengojë as ai e askush tjetër.
Ftojmë organet pergjegjëse të ndërmarrin masa në kuadër të përgjegjësive ligjore. Ne jemi të vendosur që këtij rasti t’i shkojmë deri në fund./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Partnerizimi i Lipjanit me Kaiserslauternin e Gjermanis n’rrugë të mbarë.

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Kryetari Ahmeti uron maturantet lipjanas

lipjanipress

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

Mediat ndërkombëtare: Vrasja e Ivanoviq mund të shkaktojë trazira në Kosovë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

A e dini se kryeministri i Kanadasë është feminist?

lipjanipress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

lipjanipress

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar