LipjaniPress

Lipjan: Lëvizja VETËVENDOSJE! popullit të Kosovës do t’ua kthejë edhe shpresën edhe dinjitetin.

Lipjani

JEMI GATI PËR NDRYSHIM
Dje më 17.05.2017 është mbajtur mbledhja e Këshillit të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Lipjan ku pjesëmarrja si në prezencë ashtu edhe në diskutime, ka qenë shumë e madhe.
Lëvizja VETËVENDOSJE! popullit të Kosovës do t’ua kthejë edhe shpresën edhe dinjitetin.
Ftojmë qytetarët e Komunës së Lipjanit që së bashku ta bëjmë ndryshimin e madh.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ZHURMA PËR KRIMINELET SERB

lipjanipress

Genoveva Ruiz Calavera dhe Apostolova priten nga Kryetari Ahmeti

lipjanipress

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

lipjanipress

Lipjani shumë shpejtë edhe me fusha të hapura sportive

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Blerondi nga Peja ka nevojë për ndihmën tonë për shërim jashtë vendit

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress
Skip to toolbar