LipjaniPress

Limaj: Sakrifica e Jasharajve mobilizoi popullin shqiptar

Lajme

Kreu i Nisma-s për Kosovën, Fatmir Limaj ka kujtuar sot ditën e shënimit të Epopesë së UÇK-së duke thënë se sakrifica e komandatit legjendar, Adem Jashari po ashtu edhe familjes Jashari u shndërrua në një shpresë lirie të cilën e mobilizoj gjithë kombin shqiptar.

“Sakrifica e Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe familjes se tij u kthye në një rreze dhe shpresë lirie, që pastaj mobilizoj të gjithë kombin shqiptar.F. L”, ka shkruar Limaj në Facebook.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli: Të rënët e Rezallës janë meritorë të lirisë sonë

lipjanipress

« Shembull për të tjerët », Tasholli uron Aliun për kryetar të AKK-së

Granit

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

Pezullohen hetimet për Astrit Deharin

lipjanipress

E rëndë! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Lipjan, ja sa ka shkuar numri i viktimave në këtë qytet

Granit

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Si i bëri 2 milionë euro për 2 vjet, Nevzat Bejta, kryetar i Gostivarit

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Personi që plagosi gjinekologun është Faton Fetiu, gjatë sulmit përdori edhe bombë

lipjanipress

Malaria e re e shfaqur në Azi paraqet kërcënim për botën

lipjanipress
Skip to toolbar