LipjaniPress

Limaj: Sakrifica e Jasharajve mobilizoi popullin shqiptar

Lajme

Kreu i Nisma-s për Kosovën, Fatmir Limaj ka kujtuar sot ditën e shënimit të Epopesë së UÇK-së duke thënë se sakrifica e komandatit legjendar, Adem Jashari po ashtu edhe familjes Jashari u shndërrua në një shpresë lirie të cilën e mobilizoj gjithë kombin shqiptar.

“Sakrifica e Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe familjes se tij u kthye në një rreze dhe shpresë lirie, që pastaj mobilizoj të gjithë kombin shqiptar.F. L”, ka shkruar Limaj në Facebook.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zjarr në një punëtori në burgun e Idrizovës

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

ZYRTARE: Avdullah Hoti kandidat i LDK’së për kryeministër

lipjanipress

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

lipjanipress

Kryesuesja Vlora Limani-Hajnuni seancën e të Mërkures e quan të përfunduar.(VIDEO)

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

VMRO këmbëngul për zgjedhje të reja

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Kur bota rrotullohet rreth komandant dreqit !!!

lipjanipress

Kurz: Ajo që është dakorduar në Bruksel duhet të zbatohet

lipjanipress

Lekaj: Shpresoj që Mustafa të mos ulet më kurrë në karrigen e kryeministrit

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress
Skip to toolbar