LipjaniPress

Lipjani shumë shpejtë edhe me fusha të hapura sportive

Lipjani

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka vizituar punimet që janë duke u zhvilluar në ndërtimin e Stadiumit të Qytetit si dhe punimet që kanë filluar së fundi të realizohen në projektin për ndërtimin e fushave të vogla sportive në qytetin e Lipjanit.

Me këtë rast, Kryetari Ahmeti i ka vlerësuar këto dy projekte si shumë të rëndësishme për rininë dhe sportistët.
Janë dy projekte madhore që do ta ndryshojnë pamjen e Lipjanit dhe do të krijojnë mundësi të reja për sport dashësit lipjanas.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Komunës të Lipjanit Imri Ahmeti, me bashkëpunëtorë ka bërë homazhe te lapidari i heroit të kombit Ismet H. Asllani

Press Lipjani

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

I.Gashi: GURAKUQI POET E PATRIOT I FLAKET

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Sabit Pacolli:Tentim vrasja ndaj avokatit, Azem Vllasi, është një sulm ndaj drejtësisë në Kosovë.

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress
Skip to toolbar