LipjaniPress

LISTA E KANDIDATËVE TË SUBJEKTIT POLITIK AKR DEGA LIPJAN SI DHE SUBJEKTI POLITIK PARTIA LIBERALE DEGA LIPJAN

Lipjani

Renditja e Kandidatëve Emri Mbiemri
1 AFRIM MIFTARI
2 REXHEP ISUFI
3 PRANVERA KRASNIQI
4 SHABAN AVDULLAHU
5 URIM VITIJA
6 ARDITA PACOLLI
7 SHEFKI SADIKU
8 SHEFSHET AMERLLAHU
9 SHQIPE KRASNIQI
10 LEOTRIM BANULLA
11 MIFTAR LEKAJ
12 HASA GASHI
13 LIRIM DURIQI
14 HAJDIN BYTYQI
15 SAFETE AMERLLAHU
16 ALBAN ASLLANI
17 AFRIM SALIHU
18 BOREA BISLIMI
19 VENHAR HOXHA
20 OSMAN HYSENI
21 MARIGONA KARAMETA
22 DRITA RRAHMANI
23 FATBARDH THAQI
24 SUZANA SINANI
25 DRITON HYSENI
26 MERGJYZE SALIHU
27 BEKIM SHABANI
28 FAUZ XHEMAJLI
Sektori për Informim – AKR dega Lipjan/LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

Qendra e mjekësisë familjare në Janjevë përfiton aparaturë shëndetësore

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

Deri kur me projekte të dështuara

lipjanipress

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

Lipjani mbanë Akademi përkujtimore për Dëshmorët dhe Martirët e Kombit

lipjanipress
Skip to toolbar