LipjaniPress

Lladrovci bëri homazhe të lapidari i dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit

Lipjani

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e shënimit të 18 vjetorit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit e që ishte vrarë në fshatin Nekoc të Komunës së Drenasit, ku edhe ka lapidarin e rënies, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurora lulesh.

“Me rastin e shënimit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha, kanë bërë homazhe edhe familjarët, përfaqësues të institucioneve dhe qytetarë”- njofton komunikata drejtuar mediave./Gazeta Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

lipjanipress

REAGIM: Partia e Ashkanlinjëve për Integrim dega-Lipjan

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Fauz Xhemajli, nënkryetar i Lipjanit

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

lipjanipress
Skip to toolbar