LipjaniPress

Lladrovci bëri homazhe të lapidari i dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit

Lipjani

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, me rastin e shënimit të 18 vjetorit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit e që ishte vrarë në fshatin Nekoc të Komunës së Drenasit, ku edhe ka lapidarin e rënies, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurora lulesh.

“Me rastin e shënimit të rënies së dëshmorit Shaqir Hoxha, kanë bërë homazhe edhe familjarët, përfaqësues të institucioneve dhe qytetarë”- njofton komunikata drejtuar mediave./Gazeta Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur kolonelin e KFOR-it Italian Danile Bajata

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

U mbajt Kuvendi i Punës së Lidhjes Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan.

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress
Skip to toolbar