LipjaniPress

Lladrovci me kazmë në dorë del nëpër rrugët e Drenasit (Foto)

Lajme

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, çdo ditë e më shumë po befason me veprimet e tij.

Lladrovci sot është parë në njërën prej rrugëve të Komoranit me kazmë në dorë teksa po merrte mostrat në disa segmente të rrugës, duke kritikuar tenderuesin për mangësi në punë, transmeton Magazina.al

Ai shihet në fotografi me kazmë në dorë duke groposur rrugën për të marrë mostrat, ndërsa shihet i nervozuar duke debatuar me tenderuesin.

Lladrovci ditë më parë kishte ndaluar punimet në këtë rrugë, pas ankesave të shumta të banorëve të Komoranit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shqiptarët djegin shtëpinë që të fitonin milionat nga Sigurimet

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Banorët e Kodrës së Trimave protestojnë për mungesë të energjisë elektrike (Video)

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

Flakadon Gani Banushi: kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Turqia mban të bllokuar Wikipedia’n

lipjanipress

Sa trupa e çfarë armë do të kenë Ushtria e Kosovës?

lipjanipress

Partitë politike ta gjejnë një formulë për Demarkacionin, thotë Haliti

lipjanipress

Hyseni takon ambasadorin e Hungarisë: Flasin për vizat

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress

“The Telegraph” i përgjigjet Trumpit me Ritën dhe refugjatet më inspiruese

lipjanipress

Drejtori i Klinikës: Vllasi jashtë rrezikut, aktualisht s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike

lipjanipress
Skip to toolbar