LipjaniPress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

Lajme Lipjani

Mars 30 Lipjan

PDK, AAK. PSDK. Lipjan 30 mars Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës Gjitashtu, ekipi i ”Lipjanipress”-it, ka biseduar edhe me nënkryetarin e PDK-së, z.Lulzim Rrustemin, për rrjedhen e mëtejme të punës të këshilltarëve të këtyre tri subjekteve politike të cilët qëndronin në Sallë.

Edhe për kër rrjedhë të punëve lexuesit dhe qytetarët lipjanas do ta kenë para tyre vlerësimin e z.Rrustemi./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Koci: Shumë shpejt do ta padisim Serbinë për gjenocid në Kosovë

lipjanipress

Familja e Selatin Bajramit nga Medveci bëhet me shtëpi të re

lipjanipress

Çfarë kishte shkruar 10 ditë më parë Jashari për presidentin Thaçi?

lipjanipress

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Tetova ik: Tifozët e Ulpianës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit

Granit

Lajmrim për të gjithë të interesuarit se më datën 20.05.2017 e shtunë duke fillu nga ora 10:00 në fshatin Ribar i Madh – Lipjan

lipjanipress

Gjermania dëbon 38 kosovarë përmes aeroportit të Mynihut

lipjanipress

Ky është mendimi i Thaçit për ish-presidentin Ibrahim Rugova

lipjanipress

Veseli: Do ta bëjmë ushtrinë për të garantuar të ardhmen e fëmijëve tanë

lipjanipress

Skandali me mishin e prishur, mësohet sa kilogram kanë hyrë për një vit nga Belgjika në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar