LipjaniPress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

Lipjani

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti sot në mbledhjen e rregullt konsultative me Këshillin e Drejtorëve ka kërkuar angazhim maksimal dhe dinamikë më të shtuar në realizmin e detyrave dhe obligimeve që gjenden para nesh.
Gjatë kësaj mbledhje janë diskutuar një varg çështjesh që kanë të bëjnë me angazhimet në punën e përditshme të Drejtorateve Komunale e që lidhen drejtë për së drejti me jetën dhe mirëqenien e qytetarëve të Komunës së Lipjanit./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Fatmir Reqicën nuk e thyen dënimi 40 vjeçar

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

Fillon ndërtimi i rrethërrotullimit tek udhëkryqi Lipjan-Magurë-Shtime

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

lipjanipress

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

Qytetar të shumët nga Hallaqi i Madh sonte priten kryetarin Imri Ahmeti dhe ekipin e tij.

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Luftoi për kosovën iku në francë dhe u kthye përseri për ta vrarë vëllanë në lipjan

lipjanipress

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress
Skip to toolbar