LipjaniPress

Mbahet takim pune i sektorit për program zgjedhor dhe projekte

Lipjani

Sektori për program zgjedhor dhe projekte i udhëhequr nga Kandidati për Kryetar të Komunës ka mbajtur takim për të përpiluar programin zgjedhor i cili do t’u prezentohet qytetarëve gjatë fushatës zgjedhore të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit.
PDK do të dal me një program gjithëpërfshirës, me projekte të mëdha nga të cilat do të përfitojnë të gjithë qytetarët e komunës, pa dallim./LipjaniPress.com//
Sektori për informim

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress

TAKIM I SEKRETARIATIT TË GRUAS AKTIVISTE TË LËVIZJES VETËVENDOSJE NË LIPJAN

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress

B.Olluri: Në shenjë falënderimi ,,Të jemi krenar për këta mjekë Kosovarë”

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Shuhet Agim Binaku, zëri i gazetarisë sportive

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Ç’NA DUHET NJË SHTET, KU ATA QË LUFTUAN DHE FËMIJËT E TYRE E BRAKTISIN ATË

lipjanipress

Vandalizmi në shkolla shfaq papërgjegjësinë e institucioneve

lipjanipress
Skip to toolbar