LipjaniPress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

Lajme

Njëra pjesë e rrugës “Eqrem Çabej” në Prishtinë ka mbetur e bllokuar pas plagosjes me armë zjarri të një të riut
Policia në këtë rrugë ende po vazhdojnë të qëndrojnë, derisa po bëhen matjet e vendit ku ka ndodhur plagosja.

Deri me tash nuk ka shumë të dhënat për këtë plagosje, por dihet se i plagosuri është i datëlindjes 1992, shkruan lajmi.net.

Po ashtu as motivet nuk dihen.

Në këtë pjesë të qytetit, komunikacioni po zhvillohet me vështirësi.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Videoja e plotë e pjesës së dytë të dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”

lipjanipress

Çelaj thotë se Vetëvendosje po e frikëson drejtësinë

lipjanipress

Aktori i njohur kosovar aderon në Vetëvendosje (FOTO)

lipjanipress

Pas sulmit terrorist në Londër, Parlamenti merr një vendim

lipjanipress

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinën

lipjanipress

LDK fillon t’i bojkotoj seriozisht seancat, nuk e voton marrëveshjen e IPA-s

lipjanipress

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

Mashtrimet me kontrata të falsifikuara për tender në MASH’t – Detajet e aktakuzës ndaj ish-Ministrit Buja

lipjanipress

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar